Lék na bolest kloubů a dnu

Trápí vás bolest kloubů, dna nebo obezita? Nekupujte předražené tablety v lékárnách. Jde pouze o marketing jak vylákat z důvěřivých lidí peníze. To vše můžete zlepšit správnou stravou a pohybem. Dnes si ukážeme speciální šťávu proti bolesti kloubů, která je způsobena usazeninami krystalků kyseliny močové.

Představíme si důležité ingredience v této šťávě:

Jednou z hlavních složek je řapíkatý celer. Cena v supermarketech se pohybuje kolem 20 Kč. Řapíkatý celer posiluje činnost ledvin, je vhodný při bolestech kloubů a dně. Také při nervovém vypětí, neboť snižuje množství stresových hormonů a tím uklidňuje nervy.

Řapíkatý celer má pozitivní vliv na hubnutí, protože má velice nízký obsah kalorií a zároveň vysoký obsah výživných látek. Obsahuje bílkoviny, vlákninu, vitamín C, vitamín B1, vitamín B2, karoten, draslík, sodík, vápník, fosfor, železo, hořčík.

Další velice významnou složkou je okurka. Podporuje vylučování moči, snižuje ukládání kyseliny močové v těle, odstraňuje ledvinové problémy. Tento nápoj musí omezit pacienti s onemocněním žlučníku, se střevními či žaludečními problémy. Jsou lehce projímavé a vláknina v nich obsažená přispívá k pročištění střev.

Zázvor vám pomůže snížit zánět v kloubech v průběhu procesu čištění. Také posiluje imunitní systém, což se nám v zimním období plné chřipek bude hodit.

Doba přípravy tohoto nápoje vám nezabere moc času.

Ingredience:

  • 6 stonků řapíkatého celeru
  • 4 cm kořene zázvoru
  • 1 salátová okurka
  • 6 pomerančů pro vylepšení chuti

Postup:

Dobře vše umyjte a okurku spolu s pomerančem a zázvorem zbavte slupky. Můžeme odšťavňovat. Udělejte si přibližně litr šťávy a tu postupně popíjejte nejlépe ráno na lačný žaludek.

Předchozí článekDalší článek

v diskusi je 0 příspěvků

Diskuze
Napsat nový komentář